Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Ніч на Івана Купала 2019

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА НІЧ НА ІВАНА КУПАЛА?

 

1. Неофіційне відкриття Фестивалю Ніч на Івана Купала 2019 (pre-party) пройде в самому центрі Подолу в Арт просторі Just in Space! 2. В цьому році Фестиваль Ніч на Івана Купала 2019 змінив місце проведення на Х парк, також в цьому році ми збільшили кількість фестивальних Майданчиків 1-ої до 3-ох. 1 - Гловна Сцена, 2 Театральна сцена 3 Сцена на воді.3. У цьому році Основне купальське дійство та Обряди будуть проходити в саму містична ніч з 6.07 на 7.07

 

Фестиваль на підтримку сімейних цінностей, української народної культури та різних проявів мистецтва.

 

5 липня / JUST IN SPACE / Братська,6 - Презентація фестивалю, неофіційне відкриття в рамках pre-party 

 

6 липня / X - park / парк Муромець - Свято купальскої ночі 

 

Важливо провести час з сім’єю та друзями, щоб приготуватись до спражньої Містерії - магічної ночі, коли виконуються всі бажання! Для цього весь день з Вами будуть:

 

Майстер-класи з народних мистецтв-дитяча та еко зони, де можна буде залишити дітей, або пізнати таємниці справжніх народних традицій-фуд-корти та ярмарка хенд-мейд товарів та продукції народних ремесел - де кожен предмет (та його майстер) сам оповість свою історію-конкурс дитячої творчості-концерти та виступи етно-гуртів та колективів на сцені-яскравий вечірній концерт з нашими хед-лайнерами-вечірнє полум’я, що зігріє всіх

 

та звісно - Диво Купальскої Ночі та ритуал спускання вінків на воду.

 

Все, що відбуватиметься після завершення офіційного концерту є великою таємницею, що сама запросить до себе всіх! Нагадуємо - містична ніч торкне серце кожного відвідувача та дозволить виконати будь-яку мрію!

 

7 липня / X - park / парк Муромець - День Радості, Мрії та Надії 

 

В новий день все стане по новому - і кожен зможе розпочати новий життєвий цикл. Саме в цей день країна та сама земля презентують нову якість усвідомлення, радості та життя, що буде показано в вигляді:

 

-яскравої фотозони для тих, хто знайшов свою мрію (буде працювати і в попередні дні) Фуд-корти, ярмарка та виступи унікальних колективів -продовжаться також і в цей день. -Також відбудеться нагородження в різних номінаціях конкурсу дитячої творчості.

 

Завершення - величезним гала-концертом закриттям фестивалю, що об’єднає все місто в єдиному пориві до подальшого очищення та змін, і стане кращим враженням Вашого літа!

 

Генеральний організатор - "Vetchinov producing centre", +380958833243


Найближчі події