Каталог
  Повернутись до календаря
  Подія перебуває на модерації

  Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна Лялька»

  Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна Лялька» - головний виставковий проект країни, який протягом восьми років привертає увагу сотень тисяч майстрів, художників, колекціонерів і любителів рукодільного творчості України і всього творчого співтовариства.

   

  Традиційно, в салоні беруть участь українські та зарубіжні майстри, художники, творчі майстерні та студії, які представляють відвідувачам чудову експозицію авторських колекційних, ООАК, антикварних, інтер'єрних ляльок, ляльок BJD, ляльок з різних матеріалів, ведмедиків Тедді та їхніх друзів, а також інші авторські іграшки, різноманітні лялькові аксесуари, одяг, взуття, меблі і т.д.

   

  Відвідувачі та гості салону мають можливість ознайомитися з авторськими роботами майстрів не тільки з усієї України, але з різних куточків світу. В рамках салону постійно проводяться нові тематичні і арт-проекти відомих українських і міжнародних авторів ляльок і студій.

   

  Відвідування салону для кожного - це унікальна можливість зануритися в чарівний світ мистецтва ляльки, познайомитися безпосередньо з авторами і ляльковими майстрами, придбати вподобані роботи.

   

  Чекаємо Вас!

   

  З 5 по 7 квітня 2019 р на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон № 3-С, м.Київ)

  Всю детальну інформацію стосовно виставок та інших питань Ви можете отримати за телефоном 093-144-83-58, а також на нашому сайті і сторінці в Facebook за наступними посиланнями:

   

  http://biserknitting.com/ru/Salon_Modnaja_lialka/

  https://www.facebook.com/modnalyalka/

   

   

  Графік роботи виставки:

   

  П'ятниця, субота 10-00 до 19-00

   

  Воскресіння 10-00 до 19-00

   

   

  Вартість квитка для відвідувачів на один день - 50 грн.

   

  Для пенсіонерів (за пенсійним посвідченням) - 30 грн.

   

  Безкоштовний вхід з обов'язковою наявністю документа:

   

  - діти до 12 років,

   

  - інваліди 1, 2,3 групи,

   

  - учасники бойових дій та військовослужбовці.

   

  - ліквідатори аварії на ЧАЕС.

   


  Найближчі події