Каталог
  Повернутись до календаря
  Подія перебуває на модерації

  Виставка робіт художників-аматорів різних поколінь, учасників фестивалю образотворчого мистецтва «Кольорове коло»

   

  16 січня – 4 лютого 2019 року

  Відкриття – 16 січня о 18:00

   

  Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

  м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

   

  За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

   

  У виставковій залі буде представлено понад 100 творів живопису, графіки, скульптури, декоративного мистецтва юних художників та митців-аматорів старшого покоління.

  Ви побачите творчі здобутки художників дуже мудрого віку – людей ХХ століття, які продовжують активну мистецьку працю. Свій мистецький досвід вони радо презентують відвідувачам! Творчість для них – форма буття, сенс життя, засіб спілкування зі світом.

  Також демонструються твори юних художників, які відображають світогляд  нащадків, покоління NEXT. Діти ХХІ століття тільки починають пізнавати швидкозмінний сучасний світ з його проблемами та радощами.

  Та яка б прірва часу не відділяла покоління, висока гармонія всесвіту символічно відображена в кольоровому колі. Чарівна рушійна сила мистецтва об’єднує людство крізь часи в єдину родину!

  Ласкаво просимо на виставку! Вхід вільний!

   

  Час роботи виставкових залів: Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

  Адреса Центру Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)www.dolesko.com

  Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.


  Найближчі події