Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Всі. Свої «Insta_дім»

У житті як в Instagram: проект «Всі. Свої» проведе маркет «Insta_дім»

 

Сьогодні наш дім – не просто про затишок і комфорт, це також про естетику та фотогенічність. Для сучасної оселі вже замало якісного ремонту та ергономічно розставлених меблів. Ми хочемо наповнювати дім текстилем, різними фактурами, кольорами, авторськими речами. Щоб нашежитло стало insta-friendly. Якщо ви теж – приходьте 6–7 жовтня на маркет «Insta_дім» від проекту «Всі. Свої». Він пройде в Києві, на Десятинній, 12 і збере три поверхи предметів дизайну та декору від 100 українських брендів меблів, текстилю, освітлення.

 

«Інстаграмне місце – значить естетичне, те, що надихає. І таким його роблять речі: ваза, плед, крісло, посуд, свічники, плакати тощо. Ми зібрали декор та меблі від українських брендів, які перетворюють простір на той, який хочеться фотографувати, яким хочеться ділитися, у якому хочеться бути. І навіть більше – в ньому хочеться залишатися і насолоджуватися часом, проведеним вдома», – розповідає автор і керівник проекту «Всі. Свої» Анна Луковкіна.

 

У пошуках найкращого

 

На Десятинній, 12 свою продукцію для ідеального інста-дому представлять 100 виробників з 16 міст України. Меблі будуть у брендів Butor System, Newtone.house, Fabik studio. Текстиль представлять марки Moonlinen, Soft25, «Гой». Освітлення можна обрати у Creative Light та Mr.Deer, декор – у DWELL, AKWOOD та Homey decor. Радимо звернути увагу також на інтер’єрні кошики від Aura.Home.Space та дерев’яний посуд від Derevito.

 

Крім уже добре знайомих відвідувачам маркетів брендів, будуть і нові цікаві учасники. Так, бетонні лампи, кашпо та екологічні соєві свічки можна знайти на стенді марки LayConcrete. Стильну і практичну кераміку для рослин – у Ceramika Design. Також на маркеті свої вироби презентує новий бренд Poetry Home.

 

Маркет кераміки

 

Паралельно з маркетом «Insta_дім» пройде і Маркет кераміки. Тут буде посуд та декор від 38 марок з різних міст України: Києва, Гадяча, Одеси, Львова, Рівного, Дніпра, Миргорода, Запоріжжя, Сум, Полтави та інших.Зокрема, свої вироби представлять бренди Dmytro Bilokinceramics, GORN, Pottery & Painting, Viter Ceramics, RUSTEM SKYBIN, «Тут і Тепер», Alfa&Omega, «Чаруша», Osoka Art, Valentin Prokopishen ceramics.

 

Гончарня «Лев і крук» проведе на маркеті майстер-класи: під керівництвом досвідченого майстра-кераміста учасники зможуть погончарити та зліпити тарілку, намисто, скриньку. На заняття з ліпки необхідно реєструватися завчасно.

 

Де? Коли? Скільки?

 

Купити інстаграмні меблі, декор та кераміку можна 6–7 жовтня в Києві, на Десятинній, 12. Маркет працює з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний.


Найближчі події